Q1397A HP Universal Bond Kağıt - 914 MM X 45.7 M (80 g/m2)

  • Ürün Kodu: Q1397A
  • Barkod: 0848412013658
  • Marka: HP
  • Kategori: Kağıt Ürünleri
  • Fiyat
  • 1.782,77 TL
    KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Farkı açıkça görebilirsiniz. ColorPRO Teknolojisine sahip HP Evrensel Yazı Kağıdı, üretim hızında profesyonel kalite ve çarpıcı sonuçlar sunar. Daha çarpıcı renkler, daha net metin ve grafikler ve daha yüksek kontrastlı siyahlar görün. Metrik ve jumbo rulolar da dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda bulunan bu ekonomik, FSC® sertifikalı[1] kağıdın güvenilir, sorunsuz performansıyla günlük baskı işlerinizi optimize edin.

Farkı görün. Keskin, ince ayrıntılara sahip hassas hatları görün. ColorPRO Teknolojisine sahip HP Evrensel Yazı Kağıdı, profesyonel kalitede çarpıcı sonuçlar sunar. Tempolu olun. HP baskı malzemeleri, tutarlı ve kaliteli performans sağlamak için HP mürekkepleri ve yazıcıyla birlikte tasarlanmıştır. Bu geri dönüştürülebilir, FSC® sertifikalı[1] kağıtla şirketinizin ve müşterilerinizin çevresel hedeflerini karşılayın. Ekonomik HP Evrensel Yazı Kağıdının güvenilir, sorunsuz performansıyla günlük baskı işlerinizi optimize edin. Metrik ve jumbo boyutlar da dahil olmak üzere birçok seçenek, daha yüksek üretkenlik ve daha düşük baskı maliyetleri için iş akışındaki adımları kısaltır.


Genel Bakış ve Özellikler

Genel Bakış Farkı açıkça görebilirsiniz. ColorPRO Teknolojisine sahip HP Evrensel Yazı Kağıdı, üretim hızında profesyonel kalite ve çarpıcı sonuçlar sunar. Daha çarpıcı renkler, daha net metin ve grafikler ve daha yüksek kontrastlı siyahlar görün. Metrik ve jumbo rulolar da dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda bulunan bu ekonomik, FSC® sertifikalı[1] kağıdın güvenilir, sorunsuz performansıyla günlük baskı işlerinizi optimize edin.

Faydalar
ColorPRO Teknolojisi farkını görün

Hedef Müşteriler CAD, AEC ve GIS segmentlerinde posterler ve sunumlar ile POP ve perakende vitrinleri basan yüksek üretim ortamları.

Hedef Uygulamalar Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS), Mimari (AEC) ve Mühendislik (CAD) uygulamalarıyla çalışan yüksek üretim profesyonelleri.

Baskı Malzemesi Özellikleri

Çekirdek Boyutu, US2 inç
Parlaklık ISO 2470-2 Test Yöntemine göre %110
Ağırlık, Metrik ISO 536 Test Yöntemine göre 80 g/m2
Kalınlık ISO 534 Test Yöntemi başına 106 mikron/4,2 mil
Opaklık ISO 2471 Test Yöntemine göre %91 ISO 11475 Test Yöntemi uyarınca Beyazlık160
Menşei Ülke Almanya
ASTM D-523 Test Yöntemine Göre Mat Parlaklık Düzeyi
Birincil Malzeme Ahşap lifi
Bitirme/İşleme Sonrası Baskı Malzemesi Laminasyonu Piyasada bulunan basınca duyarlı laminat filmlerle lamine edilebilir. Daha fazla bilgi için HP'nin laminasyon iş ortağını ziyaret edin.

Çalışma koşulları
Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Santigrat15 ila 30°C
Çalışma Nemi %20 ila %70 Bağıl Nem
Baskı Malzemesi Kuruma Süresi Anında (@ 23°C, %50 Bağıl Nem)
Baskı Malzemesi Raf Ömrü 2 yıl, orijinal ambalajında ​​açılmamış

Boyut ve Ağırlık
Ağırlık, , Paket 2,79 kg

Garanti
Garanti Özellikleri HP geniş formatlı baskı malzemelerinde malzeme ve işçilik kusurları yoktur. Garanti bildirimi için lütfen http://www.globalBMG.com/hp/mediawarranties adresine bakın. Garanti hizmeti almak için lütfen BMG müşteri desteği ile iletişime geçin.
Dipnot[1]FSC® ticari marka lisans kodu FSC®-C115319, bkz. http://fsc.org. Tüm FSC® sertifikalı ürünler her bölgede mevcut değildir.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...