Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığınız ürünler, saat 15:00'a kadar verilen siparişler için, yoğun kampanya dönemleri ve mücbir sebepler hariç aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren bir e-posta gönderilecektir. Kargonuzun teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak; siparişinizin kargoya teslim edilmesini takip eden 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

www.bisoltek.com üzerinde yayınlanan tüm ürünlerin sayfalarında ürünün ücretsiz kargo olup olmadığı belirtilmektedir.

Teslimat süresi bulunduğunuz ile ve ilçeye bağlı olarak 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

Yurtdışına gönderimimiz şimdilik yoktur.
www.bisoltek.com online mağazadan satın aldığınız ürünü fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde  değiştirebilirsiniz. Ancak www.bisoltek.com internet sitemiz üzerinden satışını yapmakta olduğumuz ürünler teknolojik ürünler olduğundan ötürü değişim yapacağınız ürünün etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Aksi halde değişim talebiniz onaylanmayabilir. Değişim işlemlerinde ortaya çıkabilecek fiyat farkı tarafınızdan talep edilir veya tarafınıza ücret iadesi yapılır.
Online mağazamıza üye olduktan sonra, satın almak istediğiniz ürünü ‘SEPETE EKLE’ butonundan ekleyip, ‘SEPETE GİT’ butonu ile satın alma bölümüne tıklayarak; devamında fatura, ödeme ve teslimat bilgilerinizi girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Siparişinizi oluştururken herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda (216) 446-3887 no’lu telefondan bizi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olunacaktır.
Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan değil, ilgili bankanız ile aranızda online “3D secure” güvenli ödeme yöntemi ile gerçekleşmektedir. Kredi kartı numarası, güvenlik kodu ve şifresi gibi bilgiler Business Solutions - bisoltek.com tarafında görülmez ve kaydedilmez. Güvenli alışveriş ve kişisel bilgilerin gizliliği ilkesi doğrultusunda alt yapısı oluşturulan bisoltek.com, başta SSL teknolojisi ve 3D secure olmak üzere ileri düzey güvenli iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.
Kredi kartı ve havale yoluyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Havele yolu ile yapılacak ödemeler için banka transferi sıradında sipariş numarasının açıklamalar kısmında belirtilmesi gerekmektedir.
Havale yöntemi ile yapacağınız alışverişleriniz için hesap numaralarımız:

Business Solutions Teknoloji San. ve Tic. Ltd.Şti
QNB- ENPARA TRY  = TR65 0011 1000 0000 0105 0655 67
Geçerli hediye çekiniz var ise bunu kullanmak için bisoltek.com’dan alışveriş yaparken satın almak istediğiniz ürününüzü sepetinize ekledikten sonra İNDİRİM KUPONU butonundan hediye kuponunuzun kodunu yazıp, UYGULA butonuna tıklayarak hediye çekinizi kullanabilirsiniz.
Hediye çekleri indirimli ürünlerde kullanılabilmekte olup diğer kampanyalarla birleştirilememektedir.
Yükleniyor...