HPE Nimble Depolama HF20 Uyarlanabilir Çift Denetleyicili 10 GBASE-T 2 Bağlantı Noktalı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Ürün AçıklamasıHPE Q8H72A NS HF20 42TB HYBRID CTO BASE ARRAY
MarkaHPE


 

Sürücü açıklamasıHDD başına 10 TB'a kadar 21 HDD artı 6'ya kadar 3,84 TB SSD sürücü

Kapasite210 TB'a kadar ham ve 845 TB'a kadar etkin kapasite

Ana bilgisayar arabirimiFiber Kanalı ve iSCSI ağ bağlantısı

Bölmeler(6) Desteklenen maksimum Genişletme Rafı

Depolama denetleyicisiYedek depolama denetleyicileri

Kabin başına maksimum sürücü21 HDD (HF20H) ve HF Serisi temel dizi başına Flaş Önbellek için 11 HDD artı HF Serisi Genişletme Rafı.

Bulunabilirlik özellikleriVeri koruması için Triple+ Parity RAID (üçlü sürücü eşliği artı sürücü içi eşlik). %99.9999 garantili kullanılabilirlik. Yedek donanım/yazılım tasarımı, tek hata noktası yok.

Uyumlu işletim sistemiMicrosoft Windows® Server VMware ESXi® SUSE® Linux Enterprise Server (SLES) Red Hat® Enterprise Linux (RHEL) Ubuntu Server Edition LTS Oracle Linux Oracle Solaris® Citrix® XenServer® IBM AIX, HP-UX Desteklenen işletim sistemleri hakkında en güncel bilgiler için bkz. HPE Depolama Ürünleri için Single Point of Connectivity Knowledge (SPOCK): https://www.hpe.com/storage/spock

GarantiHPE Nimble Depolama dizileri şu garantileri içerir: donanım bileşenleri için 1 yıllık yalnızca parça garantisi ve hatalar için 90 günlük yazılım güncelleştirmesi. HPE bunun yanında hatalı bir parçanın değişimi için telefonla destek de sağlar. HPE Nimble Depolama dizileri için ek destek kapsamı gerekir. NOT: Donanım garantisi taleplerinde değişim parçaları gönderilmeden önce hatalı parçaların teslim alınması gerekir.

Ürün boyutları (İngiliz ölçü standardı) (H x B x T)6.92 x 17.3 x 35 in

Ürün boyutları (metrik) (H x B x T)17,58 x 43,9 x 89 cm

Ağırlık (İngiliz ölçü standardı)135 lbs (ES3 Expansion Shelf: 115 lbs)

Ağırlık (metrik)65 kg (ES3 Genişletme Rafı: 52 kg)

Ayrıntılı ürün açıklamasıHPE Nimble Depolama Uyarlanabilir Flaş Dizi HF20

Microsoft, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde Microsoft Corporation'ın tescilli ticari markasıdır. Oracle®, ABD ve diğer ülkelerde Oracle Corporation'ın ticari markasıdır. VMware®, Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer yetki bölgelerinde VMware, Inc.'nin tescilli ticari markasıdır. AIX®, Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerde IBM Corporation'ın tescilli ticari markasıdır. Linux®, Linus Torvalds'ın tescilli ticari markasıdır. Windows, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde Microsoft Corporation'ın tescilli ticari markasıdır. Hyper-V®, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde Microsoft Corporation'ın tescilli ticari markasıdır. SUSE®, Suse'nin tescilli ticari markasıdır. IBM®, Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerde IBM Corporation'ın ticari markasıdır. Red Hat®, ABD ve diğer ülkelerde Red Hat, Inc.'nin ticari markasıdır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...